Pelniet vairāk naudas kā BednBlue īpašnieks.

Kāpēc strādāt ar mums?

  1. Lai iekļautu jahtu sarakstā, jums būs nepieciešams minimāls laiks.
  2. Mēs piedāvājam bezmaksas globālo reklāmu jūsu jahtai.
  3. Par katru rezervēto čartera lidojumu mēs paturam komisijas maksu tikai 4% apmērā.

Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.

BednBlue vienmēr ir gatavs jums palīdzēt ar visiem jautājumiem vai problēmām, kas var rasties. Sākot no jahtas sagatavošanas un cenas noteikšanas līdz rezervāciju apstiprināšanai un izmaksu apstiprināšanai, mēs piedāvājam jums nepieciešamos rīkus un resursus.

Reģistrēšana 3 soļos

1. solis

Noklikšķiniet šeit lai iekļautu savu jahtu sarakstā.

2. solis

Pēc tam ievadiet informāciju par jahtu.

3. solis

Sāciet rezervēt un pelnīt naudu!

Par uzņēmumu BednBlue

Kas ir BednBlue?

BednBlue sastāv no cilvēkiem ar lielu pieredzi jahtu fraktēšanas nozarē un nodrošina arvien modernāku jahtu fraktēšanas platformu. Mūsu mērķis ir nodrošināt tiešu kontaktu starp ceļotājiem un jahtu īpašniekiem, vienlaikus samazinot izmaksas un novēršot risku visām iesaistītajām pusēm.

Vairāk nekā 11700 apmierinātu īpašnieku!

  1. Nopelniet vairāk. Īpašniekiem, kas izmanto BednBlue platformu, čartera vērtība vidēji ir palielinājusies par 32%.
  2. Ietaupiet vērtīgu laiku. Mūsu modernākā platforma nodrošina jūs ar atbilstošiem rīkiem, lai viegli pārvaldītu savas jahtas un tieši sazinātos ar saviem viesiem.
  3. Ir pieejams 24/7 atbalsts. Mēs esam gatavi jums palīdzēt, kad vien esam jums vajadzīgi.

Vienkāršoti maksājumi

Kā viesi maksā?

BednBlue veic visus maksājumus, un jums nekad nebūs tieši jānodarbojas ar naudu. No viesiem tiks iekasēta maksa, tiklīdz viņi veiks rezervāciju.

Kā saņemat samaksu?

Tas ir ļoti vienkārši. Jūsu maksājums tiks automātiski uzsākts 24 stundas pēc viesa reģistrēšanās. Dažas no metodēm, ko varat iestatīt maksājumiem, ir tiešais depozīts, starptautiskais bankas pārskaitījums vai PayPal.

Ieņēmumi un nodevas.

Jūsu jahtas iekļaušana BednBlue ir bez maksas. BednBlue iekasē tikai īpašnieku apkalpošanas maksu 4% apmērā par katru rezervāciju, kas sedz darījuma izmaksas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Man nav laika uzskaitīt savu jahtu. Vai jūs varat to izdarīt manā vietā?

Lai iekļautu jahtu sarakstā, ir jāizveido lietotāja konts. Drošības nolūkos tikai jums būs piekļuve jūsu kontam, tāpēc mēs nevaram iekļaut jahtu sarakstā jūsu vietā. Lai iekļautu jahtu sarakstā, jums būs nepieciešams minimāls laiks, jo process ir vienkāršs, un vidējais laiks, kas nepieciešams, lai iekļautu jahtu sarakstā, ir 15 minūtes uz vienu jahtu.

Vai manas jahtas iekļaušana BednBlue ir saistošs līgums?

Tas nav saistošs līgums. Jūs varēsiet jebkurā laikā iznomāt savas jahtas ārpus BednBlue platformas. Tomēr ir svarīgi, lai jūsu jahtas kalendārs BednBlue vietnē būtu atjaunināts attiecībā uz nepieejamiem datumiem, lai jūs nesaņemtu rezervācijas pieprasījumus par datumiem, kas jau ir rezervēti.

Vai pēc jahtas iekļaušanas sarakstā man ir kaut kas jādara?

Mēs jums paziņosim, ja būs jāveic kādi pasākumi. Katru reizi, kad būs rezervācijas pieprasījums, un pēc tam, kad čartera summa būs piesaistīta, jūs saņemsiet e-pastu un SMS, lai apstiprinātu rezervāciju.

Vai es piedāvāju tikai vienas dienas izbraucienus, vai es varu iekļaut savu jahtu sarakstā?

Savā sarakstā varat viegli norādīt, ka piedāvājat tikai vienas dienas kruīzus.

Vai esat gatavs pelnīt?
Vai esat gatavs pelnīt?